lacné CD DVD cena - Blu-Ray objednávky - obchodlacné tonery obchod - cena - objednávkylacné externy HDD obchod - cena - objednávkylacné nápln obchod - cena - objednávkyDodanie tovaru kuriérskou spoločnosťou

V prípade, že objednaný výrobok (y) sú) na sklade a objednáte si to do 12:00 v pracovných dní, tak môžeťe očakávať až na ďalší deň!
Dodanie tovaru sú od 8.00 – 16.00 hodiny každý pracovný deň.
Cez víkend a sviatok nie je žiadna dodávka.

Pri hodnote záväznej objednávky vyššej ako 50 EUR, prepravné náklady hradí predávajúci.
Kupujúci je povinný zadať v objednávke adresu doručenia, na ktorej bude zastihnuteľný. V prípade, ak sa tak nestane, kuriér nechá odkaz s telefónnym číslom, na ktorom sa kupujúci môže informovať o zásielke. Ak je predávajúci podľa dohody s kupujúcim alebo podľa povahy veci povinný prevziať vec pri dodaní. V ostatných prípadoch je kupujúci povinný prevziať vec pri predaji, ak sa s predávajúcim nedohodne inak. Kupujúci je povinný prebrať tovar a zaplatiť celkovú sumu po vybavení záväznej objednávky. S celkovou sumou je kupujúci oboznámený pri vyplňovaní objednávky ešte pred jej záväzným potvrdením.

V prípade, že zásielka bola znehodnotená z dôsledku prepravy , s kuriérom treba spísať škodovú zápisnicu. Ak sa poškodenie obsahu zásielky zistilo pri otvorení balíka, do 7 dní od prevzatia zásielky je kupujúci povinný ohlásiť kuriérskej spoločnosti písomne na ich e-mailovú adresu , v opačnom prípade sa následné reklamácie neuznávajú.

Ceny sú uvedené s DPH.

Tvorbu ceny na dobierku ukazuje nasledovná tabuľka:
0-30 kg. 5 EUR
Doprava zadarmo pri
objednávke nad 50 EUR
Osobny' odber
na predajni v S'túrove